• Неодамнешно
Wej-Тоа Нокти-Тоа DN1412 Вози Сидро, Zamac Алуминиум, Цинк Позлатен Заврши, ги Исполнува GSA FFS-325 Група V Тип 2 Класа 2 Спецификации, 1/4 Дијаметар, 1-1/2 Должина (Пакување Од 100)

Wej-Тоа Нокти-Тоа DN1412 Вози Сидро, Zamac Алуминиум, Цинк Позлатен Заврши, ги Исполнува GSA FFS-325 Група V

Buyers rating:
DEN 575.76

Количина на стоки

Вози сидро обезбедува безбедна се одржи во конкретни, блокови, тули, и камен.Водител состои од zamac легура тело и ладно валани челични pin, кој раководи со чекан (се продава одделно) за да се прошири и контрола на монтирање на материјалот.Ги Исполнува Банката На Федерални Резерви.Spec.GSA FFS-325 Група V, Тип 2, Класа 2 спецификации.Крајната затегнувачка цврстина за статична оптоварување е 800 lb.во 3,000-psi unreinforced камен агрегат бетон.Употреба една четвртина или помалку на котирани максималните вредности за безбедна работна товари (како што се бара со локалните прописи).Надворешен Дијаметар : 1/4 Инчи | Item Должина String : 1 1/2 Инчи | Број на Предмети : 100.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат