• Неодамнешно
Вредност Колекција - 0.32 Прачка Diam, 0.75 Цевка Diam, 30 Lb Капацитет, Тврда Сила Гас Пролет (2 Парчиња)

Вредност Колекција - 0.32 Прачка Diam, 0.75 Цевка Diam, 30 Lb Капацитет, Тврда Сила Гас Пролет (2 Парчиња)

Buyers rating:
DEN 1704.00

Количина на стоки

Тип На Фиксна Сила Гас Извори.Капацитет (Кг) 30. Крајот Вклучите Конекцијата Метал Штекер.Клипот Слој Црна Нитрид.Материјал Челик. 19.63" Продолжен Должина, 7" Удар Должина, Метал Приклучок, Црна Нитрид Клипот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Вратата Поблиску,Автоматска Врата Поблиску,Екран Вратата Поблиску,да Конвертирате Шарки Вратите за Самостојно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вратата Поблиску,Автоматска Врата Поблиску,Екран Вратата Поблиску,да Конвертирате Шарки Вратите за Самостојно

Со поблиску и метал слајд плоча се површина за монтажа, инсталација е бриз За Враќање ♥ За било која при

DEN 2301.60
Се Прилагодува Автоматски Пролет Хидраулични Вратата Затворање Цинк Легура Површината Монтирани Пролет Вратата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Се Прилагодува Автоматски Пролет Хидраулични Вратата Затворање Цинк Легура Површината Монтирани Пролет Вратата

СПЕЦИЈАЛНОСТ Антиоксидативни, anticorrosive, rustless, стабилен, отпорни на абразија, водоотпорна, хидраулични, и

DEN 450.72
Мари се Одржи Отворена Вратата Поблиску се Однесува на Редовни,Врвот Jamb Монтажа,Прилагодливи Автоматска Големина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мари се Одржи Отворена Вратата Поблиску се Однесува на Редовни,Врвот Jamb Монтажа,Прилагодливи Автоматска Големина

Задржете се Отвори Функција : Кога вратата отворање на опсег која надминува 90°, оваа врата поблиску може

DEN 623.76