• Неодамнешно
D&D PowerDrive 190XL050 Времето Појас, XL Појас пресек, 19 Должина, Гума

D&D PowerDrive 190XL050 Времето Појас, XL Појас пресек, 19 Должина, Гума

Buyers rating:
DEN 105.12

Количина на стоки

Произведено во Кина.Времето појас xl 0.5 x 19 In ply T95. На helically рана затегнувачка кабли се специјално конструирани, изопачено и хемиски поставите заробени fiberglass материјал.Пакет димензии : Висина - 1.0 инчи; Должина - 12.0 инчи; Width - 12.0 инчи.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Bando 100XL100 Времето Појас
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bando 100XL100 Времето Појас

Делта Табела Saw Времето Појас 34674 100 XL100 G Времето Појас.Индустриски Одделение NeopreneFiberglass изградба...

DEN 242.16
D&D PowerDrive 150-S5M-500 Времето Појас, Гума
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

D&D PowerDrive 150-S5M-500 Времето Појас, Гума

Тип На Производ : Појаси.Пакет Димензии : 12.0 " L X12.0 " W X1.0 " Х Земја На Потекло : Кина.На Helically Рана Затегнувач

DEN 218.88