• Неодамнешно
D&D PowerDrive 150-S5M-500 Времето Појас, Гума

D&D PowerDrive 150-S5M-500 Времето Појас, Гума

Buyers rating:
DEN 218.88

Количина на стоки

Тип На Производ : Појаси.Пакет Димензии : 12.0 " L X12.0 " W X1.0 " Х. Земја На Потекло : Кина.На Helically Рана Затегнувачка Кабли Се Специјално Конструирани, Изопачено И Хемиски Поставите Заробени Fiberglass Материјал.На ремени функција висока температура chloroprene полимер во текот на.Со високи перформанси, ткаени, најлон се базира на ткаенина се соочува материјал е дизајниран и тестирани за високо отпорни на абење перформанси.Поддршка е прецизност земјата за непречено униформа работи.На helically рана затегнувачка кабли се специјално конструирани, изопачено и хемиски поставите заробени fiberglass материјал.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат