• Неодамнешно
D&D PowerDrive 945-3M-06 Времето Појас, 3M Појас пресек, 945 mm Должина, Гума

D&D PowerDrive 945-3M-06 Времето Појас, 3M Појас пресек, 945 mm Должина, Гума

Buyers rating:
DEN 161.76

Количина на стоки

На helically рана затегнувачка кабли се специјално конструирани, изопачено и хемиски поставите заробени fiberglass материјал.Произведено во Кина.Единица грофот : 1.0. Пакет Димензии : 12.0 L x 1.0 H x 12.0 W (инчи). 945-3 M-06 Синхрони Времето Појас ОЕМ Дел Број 945-3 M-06 Појас Тип 3 M Времето Појас Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 37.20 945 Врвот Ширина 0.24 6 Појас Длабочина 0.09 2.4 Материјал Neoprene Заб Профил 3 M.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Bando 100XL100 Времето Појас
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bando 100XL100 Времето Појас

Делта Табела Saw Времето Појас 34674 100 XL100 G Времето Појас.Индустриски Одделение NeopreneFiberglass изградба 100 XL 1" Ш

DEN 242.16