• Неодамнешно
D&D PowerDrive 390-3M-09 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

D&D PowerDrive 390-3M-09 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

Buyers rating:
DEN 152.64

Количина на стоки

На helically рана затегнувачка кабли се специјално конструирани, изопачено и хемиски поставите заробени fiberglass материјал.Објектот Пакет Должина : 12.0".Објектот Пакет Ширина : 12.0".Објектот Пакет Висина : 1.0". 390-3 M-09 Синхрони Времето Појас ОЕМ Дел Број 390-3 M-09 Појас Тип 3 M Времето Појас Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 15.35 390 Врвот Ширина 0.35 9 Појас Длабочина 0.09 2.4 Материјал Neoprene Заб Профил 3 M.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Bando 100XL100 Времето Појас
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bando 100XL100 Времето Појас

Делта Табела Saw Времето Појас 34674 100 XL100 G Времето Појас.Индустриски Одделение NeopreneFiberglass изградба...

DEN 242.16