• Неодамнешно
gb Злато Дожд Покритие за gb Qbit+ Сите-Град/FE, Транспарентна

gb Злато Дожд Покритие за gb Qbit+ Сите-Град/FE, Транспарентна

Buyers rating:
DEN 1271.28

Количина на стоки

Производителот гаранција може да не се применува.Полиестер.Практична дожд покритие за gb Pram Qbit+ Сите-Град/FE за заштита од ветер и времето на патот.Висок квалитет на изработка и доволно заштита за деца во pram.Лесно и брзо повлекување на ветер : покрие во текот на pram.Заштитна маска со странични воздушни дупки и пред прозорецот за лесен пристап до вашето дете.Содржина : 1 x Дожд Маска, gb Pram Qbit+ Сите-Град/FE, Материјал : Пластични, Боја : Транспарентна.Практична дожд покритие за gb Pram Qbit+ Сите-Град/FE за заштита од ветер и времето на патот - Висок квалитет на изработка и доволно заштита за деца во pram - Лесно и брзо повлекување на ветер : покрие во текот на pram - Заштитна маска со странични воздушни дупки и пред прозорецот за лесен пристап до вашето дете - Содржина : 1 x Дожд Маска, gb Pram Qbit+ Сите-Град/FE, Материјал : Пластични, Боја : Транспарентна.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Особено за Бебе Шетач Ветер: Маска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Особено за Бебе Шетач Ветер: Маска

Mesh внесува обезбеди вентилација.Дизајниран со 100% ПВЦ на телото и се 100% полиестер пребивање и обврзувачк

DEN 240.00
Бебе Шетач Дожд Покрие - Водоотпорна Штит да го Заштити Вашето Дете од ветер и Дожд. Универзална Големина, Мрежа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе Шетач Дожд Покрие - Водоотпорна Штит да го Заштити Вашето Дете од ветер и Дожд. Универзална Големина, Мрежа

БЕЗБЕДНА ВРЕМЕНСКИ ЗАШТИТА : Пластични засолниште на штит и го заштитите вашето дете од ветер и дожд.УНИ

DEN 215.76
Крава Коњ Возење Авто Шофершајбната Сонцето Сенка,Свиња Петел Персоналните Количка за Сонце Стакло Заштитник,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Крава Коњ Возење Авто Шофершајбната Сонцето Сенка,Свиња Петел Персоналните Количка за Сонце Стакло Заштитник,

√ Материјал : Сите наши Авто Сонцето Нијанси се нарачанадацел и рачно изработени највисоките стандарди

DEN 863.76