• Неодамнешно
Хардвер Мелење Машина Grooving Алатка MRMN300 MRMN200 MRMN400 PC9030 Карбид Инсерти За Обработка Лак Жлебови Вртење Внесува Grooving Вртење Алатки

Хардвер Мелење Машина Grooving Алатка MRMN300 MRMN200 MRMN400 PC9030 Карбид Инсерти За Обработка Лак Жлебови

Buyers rating:
DEN 978.96

Количина на стоки

Погоден за страна мелничката, на крајот мелничката, а по завршувањето на леано железо и титаниум.Висока контрола сила, силна отпорност, очигледно брзината предност во голем средување и обработка.Одржување на тесни tolerances, сигурен перформанси.Практичен и различни обработка средини, дури и во многу валкани средини како што се леано железо имаат добри карактеристики.Додатоци имаат добар ригидност и долг работен век, со што се намалува на корисникот алатка цена.Остри и издржлив, лесен чип отстранување, и понатамошно подобрување обработка ефикасност.Висока контрола сила, силна отпорност, очигледно брзината предност во голем средување и processing Maintain тесни tolerances, сигурен performance Practical и различни обработка средини, дури и во многу валкани средини како што се леано железо имаат добри characteristics The додатоци имаат добар ригидност и долг работен век, со што се намалува на корисникот алатка цена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат