• Неодамнешно
WIDIA 5358450 Superfeed PCD SuperFeed Вметнете MM Големина, 0.02 MM Чип Дебелина Соголени Дијамант SDR-100-031-E0 Dov-Lok 90 SDR100031E0NW

WIDIA 5358450 Superfeed PCD SuperFeed Вметнете MM Големина, 0.02 MM Чип Дебелина Соголени Дијамант SDR-100-031-E0

Buyers rating:
DEN 1498.08

Количина на стоки

WIDIA 5358450 Superfeed Pcd Super Feed Вметнете MM Големина, 0.02 MM Чип Дебелина Соголени Дијамант SDR-100-031-E0 Dov-Lok 90. DOV-LOK PCD МИНИ СОВЕТ ВМЕТНЕТЕ НЕ WIPER.Кога ќе се купи WIDIA производи, како што се купување врвна изведба и алатка за живот.За повеќе од 90 години, WIDIA Производи Група има дефинирано извонредност во иновации, технологии и услуги на клиентите.Нашата филозофија е едноставна—бидете најдобри.Доаѓаме од скромни почетоци, но нашето внимание и цврстина се задржи ни да напредуваат во место на пазарот.Како индустрија-водечки производител на резен алат, WIDIA понуди комплетно портфолио на прецизност-дизајнира, развива производи.Со илјадници Вртење, Мелничката, Holemaking, Прислушување, и Инструментално Системи производи; ќе најдете се што ви е потребно од еден единствен извор.Кога ќе се купи WIDIA производи, како што се купување врвна изведба и алатка за живот.Ние живееме во првите редови на технологија, секогаш се стреми за совршена комбинација на иновација и сигурност.Одговара на повеќето експанзивна портфолио на прецизност-инженерство производите со глобален, специјализирани мрежа на Овластен Дистрибутер партнери и ќе имаат моќ, која доаѓа само од WIDIA.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат