• Неодамнешно
Хардвер Мелење Машина Карбид Вметнете TNMG160404R TNMG160404L ES VP15TF UE6020 Вртење Алатката Insert CNC Мелење Машина Нерѓосувачки Челик TNMG 160404

Хардвер Мелење Машина Карбид Вметнете TNMG160404R TNMG160404L ES VP15TF UE6020 Вртење Алатката Insert CNC Мелење

Buyers rating:
DEN 954.96

Количина на стоки

Погоден за страна мелничката, на крајот мелничката, а по завршувањето на леано железо и титаниум.Висока контрола сила, силна отпорност, очигледно брзината предност во голем средување и обработка.Одржување на тесни tolerances, сигурен перформанси.Практичен и различни обработка средини, дури и во многу валкани средини како што се леано железо имаат добри карактеристики.Додатоци имаат добар ригидност и долг работен век, со што се намалува на корисникот алатка цена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат