• Неодамнешно
HAPPYGRILL Мини Кошарка Обрачот 18 x 12 Over-The-Врата Кошарка Backboard Затворен Отворено Спортски Вежба w/Топката и Рака Пумпа Сет (3)

HAPPYGRILL Мини Кошарка Обрачот 18 x 12 Over-The-Врата Кошарка Backboard Затворен Отворено Спортски Вежба w/Топката

Buyers rating:
DEN 1260.00

Количина на стоки

Да се загрози Отпорни Кошарка Обрачот : Направен од висока густина shatterproof поликарбонат, 18" x 12" backboard е прилично издржливи за долго време се користи.Сигурен Материјал : Со тешки-должност челик кошарка rim и тешки најлон нето, кошарка backboard гарантира долг животен пат и не се скрши лесно.Лесно да се Соберат : кошарка обрачот може да се постави лесно со детални инструкции и хардвер.Преносливост & Забава : кошарка backboard е доста лесен, што ќе ви овозможи да земе, каде што како лесно.Да почне да игра кошарка со своите пријатели со нашата неверојатна кошарка обрачот сет!.Нашата Посветеност : Треба да имате било какви проблеми со купување или со користење на нашиот мини кошарка обрачот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време.Вашиот 100% задоволство е она што ние се залага за.Само купување и контакт со загриженост слободни.Description Our вратата монтирани кошарка обрачот може да ви даде автентична кошарка искуство.Со здрав изградба, тој е направен да издржи години на конкурентна игра.Тешки - должност кошарка rim е изградена минатата што нема да се скрши лесно.Тоа карактеристики се прошири загради за брзо и лесно монтирање на двете страни на вратата, овозможувајќи ви да се игра кошарка во вашиот ученичкиот дом, спална соба, sunroom, подрум или канцеларија.Feature18" x 12" поликарбонат shatterproof backboard за супериорна сила и durability Heavy-должност кошарка rim со тешки најлон net Extended заградата дизајн за брзо и лесно монтирање на двете страни на door Can бидат инсталирани во вашиот ученичкиот дом, спална соба, sunroom, подрум или office Door монтирани дизајн, може да бидат инсталирани во било height Both возрасни и деца може да имаат голема fun Specification Color : Црна, White Material : PC, најлон, steel Net тежина : 3 lbs Backboard димензија : 18" x 12" (L x W) Rim големина : Φ9" Кошарка големина : Φ5.5"Пакетот вклучува : 1 x Backboard1 x Гума basketball1 x Рака pump Customer Service Should имате било какви проблеми со купување или користење на нашата кошарка backboard, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време.Нашиот стручен и посветен на услуги на клиентите тим ќе одговориме во рок од 24 часа.Вашиот 100% задоволство е она што ние се залага за.Само купување и контакт со загриженост слободни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Tekk Чудовиште Jam Мини Обрачот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tekk Чудовиште Jam Мини Обрачот

Види видео на 3x забивање шампион Нејт Робинсон и деца dunking на обрачот.Последното видео сликата на лево.Н

DEN 1092.00