• Неодамнешно
ЦРНА+ДЕКЕР 61089 BXBN0005GB 5L Правоаголна Педалата за Отпадоци со Мека Затвори Капакот, Нерѓосувачки Челик, 30cm x 14cm x 29cm, Профил, Кул Сива

ЦРНА+ДЕКЕР 61089 BXBN0005GB 5L Правоаголна Педалата за Отпадоци со Мека Затвори Капакот, Нерѓосувачки Челик,

Buyers rating:
DEN 985.44

Количина на стоки

Slim line, правоаголен профил на возилото бин дизајн за лесна за сместување во помали простори.Нога управува возилото отворањето со мека затворање на капакот.Отстранлив внатрешна bucker носат со се справи.Отпечаток доказ, направени со 410 нерѓосувачки челик.Димензии – 30cm висока x 14cm широк x 29cm длабоко (H50cm кога капакот отворен).ЦРНА+ДЕКЕР е 5 L Правоаголен профил педалата за отпадоци е компактен и практичен, направи отстранувањето на отпадот едноставно.Мека-затвори капакот, откако на ногата е отстранета од возилото капакот ќе тивко се затвори.Отпечаток доказ, направена од мет нерѓосувачки челик.Отстранлив внатрешна кофа со носи рачка овозможува лесно е да се празни содржина директно во надворешниот корпа.СПЕЦИФИКАЦИИ 5 L капацитет Мека затвори капакот Носат справи со Отстранлив внатрешна кофа со носи справи.Материјал - не ' Рѓосувачки Челик Димензии - 30cm Висока x 14cm Широк x 29cm Длабоко.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мали корпата за Ѓубре со Капак Златна и Зелена Тропски Остава на Бела Лесна во Стилот на Круг Recycle Bin Притиснете
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мали корпата за Ѓубре со Капак Златна и Зелена Тропски Остава на Бела Лесна во Стилот на Круг Recycle Bin Притиснете

Површина е мазна и водоотпорен, многу издржливи и полесно да се чисти.Нашата продавница нуди различни с�

DEN 959.76
KLSXU Tabletop Канцеларијата Мини Мала Симпатична Складирање Организатор Ѓубре Кофа Отпад Кошница Ѓубре за Отпадоци
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KLSXU Tabletop Канцеларијата Мини Мала Симпатична Складирање Организатор Ѓубре Кофа Отпад Кошница Ѓубре за Отпадоци

Нежно притиснете го горниот капак,ѓубре може да пролетта се отвори капакот.Пакет Се Вклучени : 1* Корпата

DEN 1034.40