• Неодамнешно
KESIO Креативни Едноставност Home Office Десктоп Мини Dustbin со прекривачот,Tabletop Чиста Боја на корпата за Ѓубре,Мали Хартија Кошница,Салон Отпад Бин(Сив)

KESIO Креативни Едноставност Home Office Десктоп Мини Dustbin со прекривачот,Tabletop Чиста Боја на корпата

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

Флип дизајн, лесно да се користи.Капакот е зголемена, и просторот во буре не е окупирана кога е предаден.Miniaturization, простор за заштеда на енергија, складирање биро отпад.Муцката е тркалезната и мазна, без гребење прсти.Големина : 17*13 CM.Полна боја дизајн, едноставен и великодушни.Пакетот вклучува : 1pc Ѓубре Can Size : 17*13 CMMaterial : PPName : Десктоп Мини Ѓубре Can Color : бела/сива/розова.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат