• Неодамнешно
GEJUE Вода Забен Конец Орален Преносни Интелигентни Преносни Електрични Забен Конец, Мали Superfine Висок Напон Пулсот Вода, Џет Конец

GEJUE Вода Забен Конец Орален Преносни Интелигентни Преносни Електрични Забен Конец, Мали Superfine Висок Напон

Buyers rating:
DEN 487.20

Количина на стоки

Било какви проблеми што ги имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние сме секогаш тука да ви помогнат и одговор во рок од 24 часа.Cordless и лесен дизајн,одговара за патување или домашна употреба.Уживајте поздрав непцата и посветли заби за само 1 минута на ден.Резервоарот е врвот во рек машина за миење садови безбедно за лесно чистење.Лесно контрола на проток на вода со погодно за вклучување/исклучување се справи со switch.Под ВИСОК ПРИТИСОК на ПУЛСОТ : Пулсен притисок на проток и забот сила, мека и не-иритирачки, можете да масажа на непцата и пародонтот удобно, уживаат во чисти усната БАЊАТА, отстранете мирис и направи устата поздрав.Овој пренослив вода ги собереш забите, чистење со складирање торба е идеален за патување и секој отворено активност, како и за домашна употреба.Спецификација : Капацитет : 180 MLSize : 70.5*161.5*40mm Weight : 257.6 g Voltage : 3.7 VPower : 5 WInput параметри : 5 V-1 ACharging време : околу 4 часа, кога целосно charged Battery тип : литиум батерија(Батерија, не се вклучени) Полнење интерфејс : USB interface Packing листа : 1* удирање машина host2*Стандардна nozzle Note : 1.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.2.Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Ве молиме не ми пречи, ви благодариме!.

Карактеристики на стоката

Capacity:
180ML
Size:
70.5*161.5*40mm
Weight:
257.6g
Voltage:
3.7V
Power:
5W
Input parameters:
5V-1A
Charging time:
about 4 hours when fully charged
Battery type:
lithium battery(Battery not included)
Charging interface:
USB interface
Packing list:
1* punching machine host :
2*Standard nozzle :
1.Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. :
2.Since the size above is measured by hand, the size of the actual item you received could be slightly different from the size above. Please don't mind, thank you! :

Купувачи како што сакаат

Colgate Вкупно Забен Конец (Пакување Од 2)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Colgate Вкупно Забен Конец (Пакување Од 2)

Colgate Вкупно Стоматолошки Конец е дизајниран да се направи секојдневно чистење на забите со конец лесен

DEN 212.64
Cynamed Стоматолошки Алатки Нерѓосувачки Челик Стоматолошки ги Собереш Забен Конец Дентална Хигиена Алатка Поставете
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Cynamed Стоматолошки Алатки Нерѓосувачки Челик Стоматолошки ги Собереш Забен Конец Дентална Хигиена Алатка Поставете

6во1 Погодно за Полнење за Совршен Орална Хигиена Посебни ги Собереш Вклучени.Двете Professinal & Лична Употр

DEN 309.36
Стоматолошки Flossers Секој Поединечно Завиткани , Конец Синглови Торба, Патување Хотел со Ресторан за Статистика
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стоматолошки Flossers Секој Поединечно Завиткани , Конец Синглови Торба, Патување Хотел со Ресторан за Статистика

❤Поединечно Завиткани Секој Flosser, Чиста и хигиенски за јадење надвор или патување ❤ Пакет се означени к

DEN 2268.00