• Неодамнешно
Jacksing РК Опрема Кутија Заграда, Алуминиум Опрема Кутија Заградата 26mm Должина Носат Отпорни Точна Големина Сребро Рафинирани Трајни производи за ClodbusTer Bullhead за Камио

Jacksing РК Опрема Кутија Заграда, Алуминиум Опрема Кутија Заградата 26mm Должина Носат Отпорни Точна Големина

Buyers rating:
DEN 316.56

Количина на стоки

Применлив Модел : Погоден за за за Clodbus Ter за Bullhead камиони.Разумен Дизајн : Лесно да се инсталира и расклопување, може да го замените стариот или оштетени.Парична казна изработка : помош за подобрување на целокупната инсталација на постабилна и да добијат подобро искуство.Солиден и Издржливи : Направен од алуминиум материјал, отпорни на абење, повеќе префинет изглед.Лесни, точна големина на : не ќе донесе товар на далечинскиот управувач за контрола на автомобил, и нема да влијае на перформансите.Функција : 1. Применлив Модел : Погоден за за за Clodbus Ter за Bullhead камиони.2. Разумен Дизајн : Лесно да се инсталира и расклопување, може да го замените стариот или оштетени.3. Солиден и Издржливи : Направен од алуминиум материјал, отпорни на абење, повеќе префинет изглед.4. Парична казна изработка : Помош за подобрување на целокупната инсталација на опрема кутија постабилна и да добијат подобро искуство.5. Лесни, Точна Големина на : не Ќе донесе товар на далечинскиот управувач за контрола на автомобил, и нема да влијае на перформансите.Спецификација : Предмет Тип : Опрема Кутија Bracket Color : Silver Material : Алуминиум Alloy Weight : Прибл.5g/0.2 oz Length : Прибл. 26mm/1.0 in Application : за Tamiya за Clodbus Ter за Bullhead Камиони.Пакет Листата : 2 x Опрема Кутија Bracket Note : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Gear Box Bracket
Color:
Silver
Material:
Aluminum Alloy
Weight:
Approx.5g/0.2oz
Length:
Approx. 26mm/1.0in
Application:
for for Tamiya for ClodbusTer for Bullhead Trucks.
Package List:
2 x Gear Box Bracket :
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Купувачи како што сакаат

Досега 493FB10R Украсни Заграда, 7, Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Досега 493FB10R Украсни Заграда, 7, Црна

Безбедно работно оптоварување : 10 кг 1 вртливата кука вклучени.За надворешна и внатрешна употреба.Матер

DEN 232.32