• Неодамнешно
ПУПКА Индустрии СМ-1223 Мерач Челик Кабел Заградата 1.75 L x 3.5 W, Црна

ПУПКА Индустрии СМ-1223 Мерач Челик Кабел Заградата 1.75 L x 3.5 W, Црна

Buyers rating:
DEN 118.32

Количина на стоки

Прстени окупираат 1 U (1-3/4") на панел простор.Ги вклучува сите монтажа хардвер.Направени 14 мерач челик.Мазна црна заврши.Мерки 3-1/2" должина од 1-3/4" ширина.Тешки мерач челик прстени окупираат 1 U (1-3/4") на панел простор.Ги вклучува сите монтажа хардвер.Мазна црна заврши.Мерки 3-1/2" должина од 1-3/4" ширина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Досега 493FB10R Украсни Заграда, 7, Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Досега 493FB10R Украсни Заграда, 7, Црна

Безбедно работно оптоварување : 10 кг 1 вртливата кука вклучени.За надворешна и внатрешна употреба.Матер

DEN 232.32