• Неодамнешно
Abuff 24 Пакет DIN Железнички Дупчиња Алуминиум RoHS 7.5 Инчи Долго 35mm Широк 7.5 mm Висок

Abuff 24 Пакет DIN Железнички Дупчиња Алуминиум RoHS 7.5 Инчи Долго 35mm Широк 7.5 mm Висок

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】Овие din железнички се направени од супер алуминиумски материјал, кои се многу цврсти и тешко да се наведнувам, така што може да услуга долго време. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】DIN шини се дизајнирани со ""U"" формата и квадрат монтажа дупка, лесно да се поправи на шрафовите во движење насока, безбеден и сигурен. 【ДОСТАПНИ УПОТРЕБА】Овие DIN шини има средба со ROHS согласност, така што тоа може да се користи за да се инсталира прекинувачи, контактори, пренапони заштитници, модуларен приклучоци, моторни меки почеток, PLC, релеи, терминали и други електрични апарати. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】Овие алуминиум DIN железнички може да биде совршено и широко се користи во секој тип на електронска компонента или уред, како што се смета, контактори, breakers, терминал кутии, разводни кутии, контрола кабинети, малиот менувач на брзини, целосни сетови на опрема, машини и опрема. 【ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА】Во пакетот може да добиете 24 компјутери Din шини за да ги исполни потребите во инсталацијата.ABuff Дупчиња Алуминиум Железнички, 24 Парчиња Алуминиумска DIN Шини, Din Железнички За Монтажа на Хардверски Компоненти Релеи, Контактори, Breakers, Терминал Кутии, разводни Кутии, Контрола Кабинети, малиот менувач на брзини, Целосни Сетови На Опрема, Машини и Опрема. -Овие Din шини со ""U"" формата и квадрат монтажа дупка може да ги исполни сите ваши потреби во Индустриски електро елемент. -Овие Din шини се направени од супер алуминиумски материјали кои им овозможуваат на шини да се користат за да се инсталира прекинувачи, контактори, пренапони заштитници, модуларен приклучоци, моторни меки почеток, PLC, релеи, терминали и други електрични апарати. -Овие Din шини ги исполнуваат ROHS согласност е издржлив од шините се направени од алуминиум кој е киселина и алкално отпорни.Спецификација -Материјал : алуминиум-Боја : Сребро -Size : прибл.Должина : 7.5 инчен/19cm Ширина : 1.4 инчен/3.5 см Висина : 0.31 инчен/0.8 cm Дебелина : 0.05 инчен/1.2 mm Пакетот Вклучува : 24 x DIN шини.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Минимална Заградата Парапет - Модерниот Челик, Метални Скали Железнички Црна од страна на Смели MFG & Снабдување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Минимална Заградата Парапет - Модерниот Челик, Метални Скали Железнички Црна од страна на Смели MFG & Снабдување

【Функција】 : Ѕид монтирани заградата парапет за скалите, stairwell, чекори, ходникот, entryway, канцеларија, спа�

DEN 960.00
Досега 493FB10R Украсни Заграда, 7, Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Досега 493FB10R Украсни Заграда, 7, Црна

Безбедно работно оптоварување : 10 кг 1 вртливата кука вклучени.За надворешна и внатрешна употреба.Матер�

DEN 232.32