• Неодамнешно
Виси Закачалка, Свадба Магазин Полица Закачалка, трговијата на Мало Продавница Железо Закачалка, може да Сноси 40kg / Црна / 120cm

Виси Закачалка, Свадба Магазин Полица Закачалка, трговијата на Мало Продавница Железо Закачалка, може да Сноси

Buyers rating:
DEN 950.40

Количина на стоки

Цврсти и издржливи : модерен минималистички ѕид-монтирани закачалки, направени од здрав malleable леано железо, издржливи, трајни и силни носивоста.Широк спектар на апликации : многу погодна за коридори, влезот пасуси, спални соби, бањи, плакари, перење соби, балкони, перење соби или бутици.Да зачувате простор : На облека решетката се користи за да ги организирате вашите секојдневна облека, да се спречи вашата кошула/костим од брчки, и да се зачува простор.Моден : независен приказ залага за дома, мало или комерцијална употреба, совршена комбинација на модни елементи и исклучителна убавина, како одраз на извонредни уметнички чувства.Лесен за инсталација : Ова виси закачалката е лесно да се инсталира, има мазна површина и е лесно да се чисти со ткаенина за чистење.Овој вид виси на закачалката може да се сместат голем број на облека, да се задржи вашата облека и додатоци секогаш се во ред, а исто така има силен декоративен ефект, лесно да се совпаѓаат со различни стилови на rooms This метал виси род е практичен и разновиден.Во прилог да се користи како закачалка, тоа е многу погоден за бесење палта, панталони, џемпери, јакни, фармерки, итн.во вашата спална соба.Тоа може да се користи како облека железнички или како облека продавница.Облека дисплеј багажник, супер practical Product име : облека дисплеј stand Number на производи : 1 Product боја : black Product материјал : iron Maximum оптоварување : 40kg Product големина : 100cm×100cm, 120cm×100cm, 150см×100cm Precautions Please се однесуваат на вредност се мери, и ќе ви овозможи мала грешка при мерење во рамките на нормалниот опсег.Поради влијанието на мониторот, камера или други фактори, може да биде малку боја разлика, ве молиме обратете се до крај product Children не треба да се искачи или си играат со овој производ за да се избегне повреда поради overturning Place производот на рамно на подот и се откажам објект на избалансиран начин.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дома бањата производи Алуминиум Облека Решетката за Ултра-Лесни Преносни Патување, 1, Единствен Пакет (Алуминиум
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дома бањата производи Алуминиум Облека Решетката за Ултра-Лесни Преносни Патување, 1, Единствен Пакет (Алуминиум

Не се лизга на дизајнот да се задржи облека стабилна.Лесен за носење на вашиот багаж, свитлива, да се зач

DEN 1108.80
YINGTAO22-ПРОДАВНИЦА Закачалки Закачалки Не се Лизга Метални Облека Закачалка Златна Деца Облак Форма Грб Закачалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YINGTAO22-ПРОДАВНИЦА Закачалки Закачалки Не се Лизга Метални Облека Закачалка Златна Деца Облак Форма Грб Закачалка

Издржливи, тенок и стилски дизајн помага да се зголеми на плакарот простор, може да се откажам многу обл

DEN 1236.48
Ѕид-Монтирани Закачалки, Виси Закачалки, Железо Закачалки во Продавници, Метал Закачалки за Облека Display/Златниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕид-Монтирани Закачалки, Виси Закачалки, Железо Закачалки во Продавници, Метал Закачалки за Облека Display/Златниот

Материјал : ги донесува високитемпература на печење лак процес, кој има посилна отпорност на триење и по

DEN 1358.40
Bsghhfsdhd Закачалки Не се Лизга Прилагодливи Возен Облека Закачалка Грб Рек Кат Закачалка за Складирање Гардероба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bsghhfsdhd Закачалки Не се Лизга Прилагодливи Возен Облека Закачалка Грб Рек Кат Закачалка за Складирање Гардероба

Дали вашиот плакар е голема или мала, нашата облека закачалки обезбеди подобра организација за вашата с

DEN 631.20
YINGTAO22-ПРОДАВНИЦА Закачалки Сомот Закачалка Одговараат на Закачалка Ултра-Тенок Простор за Заштеда на Ротирачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YINGTAO22-ПРОДАВНИЦА Закачалки Сомот Закачалка Одговараат на Закачалка Ултра-Тенок Простор за Заштеда на Ротирачки

Издржливи, тенок и стилски дизајн помага да се зголеми на плакарот простор, може да се откажам многу обл

DEN 362.40
LXD Закачалки,Грб Полици Облека да Застане,Грб Рек Гардероба Кревање Облека Закачалка, Плакарот Автоматско Враќање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LXD Закачалки,Грб Полици Облека да Застане,Грб Рек Гардероба Кревање Облека Закачалка, Плакарот Автоматско Враќање

☆Топло Совети : Ако Примите Несоодветни или Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте со Нас во

DEN 2020.80