• Неодамнешно
Ѕид-Монтирани Закачалки, Виси Закачалки, Железо Закачалки во Продавници, Метал Закачалки за Облека Display/Златниот / 120cmx30cmx40cm

Ѕид-Монтирани Закачалки, Виси Закачалки, Железо Закачалки во Продавници, Метал Закачалки за Облека Display/Златниот

Buyers rating:
DEN 1358.40

Количина на стоки

Материјал : ги донесува високи-температура на печење лак процес, кој има посилна отпорност на триење и посилна светлина.Нерѓосувачки челик материјал, стабилна и силна, силна носивоста.Широк спектар на употреба : полиците обезбеди дополнителни виси простор за облека продавници, дуќани, станови, апартмани, студиа или танц сали.Голем капацитет : таванот инсталација може да се одржи голема количина на облека, може да се организираат и да се прикаже дневни или сезонски облека, се создаде во места каде што повеќе таванот простори се потребни.Инсталација : Тоа може да биде директно удирани со тупаници и инсталиран, и на закачалката е многу цврста за да се инсталира на цврст бетонски ѕид.Идеален за управување со вашата облека.Да зачувате простор : намалување на окупираниот простор, брзо да се најде и кодот за нив да се обезбеди чиста и навремено-слободни.Жица цртање процес, бранеа од нерѓосувачки челик се повеќе носат-отпорни, отколку обичните, силна отпорност на корозија, не е лесно да се оксидираат, светла сјај, од нерѓосувачки челик материјал, со одлични сила и stability The совршен полица може да се организираат и да се прикаже вашиот дневен облека или сезонски облека, да се намали на подот и да се зголеми капацитет на складирање, така што на облека е лесно да се земе во glance Ideal за ходници, влезот пасуси, спални соби, плакари, перење соби или balconies Product име : облека дисплеј stand Number на производи : 1 Product боја : gold Product материјал : нерѓосувачки steel Maximum оптоварување : 25kg Product големина : 100cm×30cm×40cm, 120cm×30cm×40cm, 150cm x 30cm×40cm Precautions Please се однесуваат на вредност се мери, и ќе ви овозможи мала грешка при мерење во рамките на нормалниот опсег.Поради влијанието на мониторот, камера или други фактори, може да биде малку боја разлика, ве молиме обратете се до крај product Children не треба да се искачи или си играат со овој производ за да се избегне повреда поради overturning Place производот на рамно на подот и се откажам објект на избалансиран начин.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

YINGTAO22-ПРОДАВНИЦА Закачалки Закачалки Не се Лизга Метални Облека Закачалка Златна Деца Облак Форма Грб Закачалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YINGTAO22-ПРОДАВНИЦА Закачалки Закачалки Не се Лизга Метални Облека Закачалка Златна Деца Облак Форма Грб Закачалка

Издржливи, тенок и стилски дизајн помага да се зголеми на плакарот простор, може да се откажам многу обл

DEN 1236.48
Дома бањата производи Алуминиум Облека Решетката за Ултра-Лесни Преносни Патување, 1, Единствен Пакет (Алуминиум
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дома бањата производи Алуминиум Облека Решетката за Ултра-Лесни Преносни Патување, 1, Единствен Пакет (Алуминиум

Не се лизга на дизајнот да се задржи облека стабилна.Лесен за носење на вашиот багаж, свитлива, да се зач

DEN 1108.80
LXD Закачалки,Грб Полици Облека да Застане,Грб Рек Гардероба Кревање Облека Закачалка, Плакарот Автоматско Враќање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LXD Закачалки,Грб Полици Облека да Застане,Грб Рек Гардероба Кревање Облека Закачалка, Плакарот Автоматско Враќање

☆Топло Совети : Ако Примите Несоодветни или Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте со Нас во

DEN 647.76
YINGTAO22-ПРОДАВНИЦА Закачалки Сомот Закачалка Одговараат на Закачалка Ултра-Тенок Простор за Заштеда на Ротирачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YINGTAO22-ПРОДАВНИЦА Закачалки Сомот Закачалка Одговараат на Закачалка Ултра-Тенок Простор за Заштеда на Ротирачки

Издржливи, тенок и стилски дизајн помага да се зголеми на плакарот простор, може да се откажам многу обл

DEN 362.40
Yantan 5Pack Ратан Облека Закачалка Стил Детска Облека Организатор Рек Возрасни Закачалка Соба Декорација Закачалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Yantan 5Pack Ратан Облека Закачалка Стил Детска Облека Организатор Рек Возрасни Закачалка Соба Декорација Закачалка

Чиста ракаплетени сушење, може да пати и да се зачува простор.Мултицел, оркестарот, фабрика тенџере опфа

DEN 703.92