• Неодамнешно
TTKLL 3 Замена Четка Микро-Раководител Рефил Ураганот за 360 степени се Вртат Магија Четка-Микрофибер Замена Четка Глава-Тркалезна Форма Стандардна Големина (Боја : Бел

TTKLL 3 Замена Четка Микро-Раководител Рефил Ураганот за 360 степени се Вртат Магија Четка-Микрофибер Замена

Buyers rating:
DEN 551.76

Количина на стоки

Боја : бела Материјал : влакна големина : 16cm во diameter Package Содржина : 3 x четка head Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Лесно да се замени, да работат ефикасно и да се обезбеди безбедност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат