• Неодамнешно
Boardwalk 1200XL EcoMop Looped-Крај Четка Главата Рециклирани Влакна Екстра Големи Димензии Зелена

Boardwalk 1200XL EcoMop Looped-Крај Четка Главата Рециклирани Влакна Екстра Големи Димензии Зелена

Buyers rating:
DEN 693.60

Количина на стоки

Се продаваат како 1 Секој.Четири-ply четка главата со инженерните влакна направени целосно од рециклиран материјал.Апсорбира повеќе од четири пати поголема од својата тежина во вода.Looped завршува намали разрешница, протриване и lint.За внатрешна употреба.Четири-ply четка главата со инженерните влакна направени целосно од рециклиран материјал.Апсорбира повеќе од четири пати поголема од својата тежина во вода.Looped завршува намали разрешница, протриване и lint.Глава Тип : Влажно Четка; Примена : Подови; Четка Главата Стил : Looped Крај; Четка Главата Големина : X-Large.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат