• Неодамнешно
Weiler 75104 24 мл. Влажни Четка Главата, 8-Ply Памук Предиво, Направени во САД (Пакување од 12)

Weiler 75104 24 мл. Влажни Четка Главата, 8-Ply Памук Предиво, Направени во САД (Пакување од 12)

Buyers rating:
DEN 616.80

Количина на стоки

Може да се laundered.Издржливи и тие ќе не нула подови или разрешат.За користење со 75140, 75131, 75132 и 75130 рачки и протези.Идеален за Сите Намена за Чистење. 8-ply Тесни Пресврт Памук. 24 мл.Влажни Четка Главата, 8-Ply Памук Конец.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Yosoo Електрични Хлапак Замена Глава за Бричење на Главата Заштита Прибор Делови Електрични Главата Замена Хлапак
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Yosoo Електрични Хлапак Замена Глава за Бричење на Главата Заштита Прибор Делови Електрични Главата Замена Хлапак

Ultrathin threerings нето, поефикасно бричење, без храна, ефикасно ја подобрува бричење ефикасност.Ultrathin threerings не

DEN 2056.80