• Неодамнешно
BIANTAI 3Pcs Сунѓерот Ролери Цедење на Водата Памук гума Ролери памук четка главата Четка Супер Абсорбента Професионални Сунѓерот Пена Четка Глава

BIANTAI 3Pcs Сунѓерот Ролери Цедење на Водата Памук гума Ролери памук четка главата Четка Супер Абсорбента Професионални

Buyers rating:
DEN 463.20

Количина на стоки

Големина : 27cm;Боја : Жолта;Материјал : Сунѓер, Пластика;Спецификација : 3 Pcs.Висока-Брзина на вода абсорбента : Направен од PVA сунѓерот материјал, нашите абсорбента четка главата е способен да ја впива до водата 12 пати своите сува тежина.Тоа, исто така, може да се присилува тоа брзо.Мека и Издржливи Четка Рефил : за Разлика од другите гума памук четка глави, нашите четка главата станува тешко, само стави ја во вода и тоа ќе го омекне брзо.Драстично намалување на користењето на водата и време на време за чистење поефикасно.Крајната кат чистење : кофа ви овозможува да влажен и сув вашиот сунѓерот четка лесно, тоа го прави сигурни дека нечистотијата од вашето подот е укината далеку и никогаш не се враќа.Постигнат совршен wetness во секое време и да се избегне вода оштетување на вашиот кат. 100% Задоволни услуга : Ако имате било какви други прашања кога ги користите нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, без двоумење, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен резултат.Големина : 27cm Боја : Жолта Материјал : Сунѓер, Пластични Спецификација : 3 Pcs High-Speed вода абсорбента : Направен од PVA сунѓерот материјал, нашите абсорбента четка главата е способен да ја впива до водата 12 пати своите сува тежина.Тоа, исто така, може да се присилува тоа брзо.Мека и Издржливи Четка Рефил : за Разлика од другите гума памук четка глави, нашите четка главата станува тешко, само стави ја во вода и тоа ќе го омекне брзо.Драстично намалување на користењето на водата и време на време за чистење поефикасно.Крајната кат чистење : кофа ви овозможува да влажен и сув вашиот сунѓерот четка лесно, тоа го прави сигурни дека нечистотијата од вашето подот е укината далеку и никогаш не се враќа.Постигнат совршен wetness во секое време и да се избегне вода оштетување на вашиот кат. 100% Задоволни услуга : Ако имате било какви други прашања кога ги користите нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, без двоумење, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен резултат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Yosoo Електрични Хлапак Замена Глава за Бричење на Главата Заштита Прибор Делови Електрични Главата Замена Хлапак
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Yosoo Електрични Хлапак Замена Глава за Бричење на Главата Заштита Прибор Делови Електрични Главата Замена Хлапак

Ultrathin threerings нето, поефикасно бричење, без храна, ефикасно ја подобрува бричење ефикасност.Ultrathin threerings не

DEN 2056.80