• Неодамнешно
Вистински Џо Менгеме-стил Памук Mophead Пакет на 12

Вистински Џо Менгеме-стил Памук Mophead Пакет на 12

Buyers rating:
DEN 1502.40

Количина на стоки

Одлично за влажни mopping.Користете го со стега-стил се справува со четка (не се вклучени).Висок-квалитет, ултра-абсорбента памук изградба.Тешки-должност, тесен headband.Mophead за влажно mopping се одликува со висок квалитет, ултра-абсорбента дизајн.Абсорбента памук изградба вклучува намалување завршува и тешки-должност, тесен headband.Нема. 20 mophead е дизајниран за употреба со менгеме-стил четка рачки (се продава одделно).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат