• Неодамнешно
8 Pack Спин Четка заменливите патрони за уредите за Easywring, Микрофибер Спин Четка Замена Главата, Четка Замени за Спин Четка Главата, 360° Врти Микро Замена Четка Главата

8 Pack Спин Четка заменливите патрони за уредите за Easywring, Микрофибер Спин Четка Замена Главата, Четка Замени

Buyers rating:
DEN 546.24

Количина на стоки

СПИН ЧЕТКА ГЛАВИ ЗА ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ на ПОДОТ : тоа Спин четка рефил е најзгодно начин за чистење на вашата катови, со што е потребно во домаќинството скучна полесно, побрзо и поефикасно; ве Држи рака исклучување валкана вода или валкани џогерите, и нема повеќе чекање за подови да се исуши.МЕКА МИКРО ЗАМЕНА ЧЕТКА ГЛАВА : лесно за чистење спин четка глава е направен од 100% длабоко чистење микрофибер со абсорбента жици, со голема мекост и издржливи, супер абсорбента стрингови да темелно да се отстрани прашина, маснотии и вода дамките од различни површини без cilia пролевање.МАШИНА ПЕРАТ ЧЕТКА ЗАМЕНИ : Микрофибер спин четка рефил противи боење и машина перат, па вашата четка замена главата секогаш ќе изгледа свежо и трае долго време; Инсталација е брзо и лесно, само snap на четка refills. 8 PACK ЧЕТКА REPLACMENT ЗА 360°РОТИРАЧКИ СПИН ЧЕТКА : пакетот содржи 8pcs замена четка глави за Easy Wring Спин Четка; Секој четка главата тегови 140g/0.3 lb, потешко отколку што повеќето се вртат замена шефовите на пазарот, со подебели и fluffier влакна ленти.НАМЕНЕТА ЗА СИТЕ НАПОРНО И МАЗНА ПОВРШИНА на ПОДОВИ : спин четка главата, го прави лесно да се чисти тешко да се постигне места под мебел или во дупки и crannies, и нема да изгребат површини сте чистење; Најдобро за лесно чистење мазна површина на подот и запечатен хард подови, како што се ламинатни, плочки, линолеум, мермер, чеша, керамика, тврдо, и windows.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

7 Глави Електрични Хлапак Ножеви, Лебдејќи Перат Сечилото Електрични Жилет Хлапак Главата Замена За Мажи(Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

7 Глави Електрични Хлапак Ножеви, Лебдејќи Перат Сечилото Електрични Жилет Хлапак Главата Замена За Мажи(Црна)

Compatiblity:Универзална компатибилни.Компатибилен со мејнстрим хлапак брендови.Хлапак Замена Глави:Прек�

DEN 311.76
Yosoo Електрични Хлапак Замена Глава за Бричење на Главата Заштита Прибор Делови Електрични Главата Замена Хлапак
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Yosoo Електрични Хлапак Замена Глава за Бричење на Главата Заштита Прибор Делови Електрични Главата Замена Хлапак

Ultrathin threerings нето, поефикасно бричење, без храна, ефикасно ја подобрува бричење ефикасност.Ultrathin threerings не�

DEN 2056.80