• Неодамнешно
Хлапак Замена Ножеви, 3 Глави Хлапак Главата Сечилото Ротирачки Главата Водоотпорен Додаток Замена за Мажите Ќелава Глава за Бричење

Хлапак Замена Ножеви, 3 Глави Хлапак Главата Сечилото Ротирачки Главата Водоотпорен Додаток Замена за Мажите

Buyers rating:
DEN 324.48

Количина на стоки

【Хлапак Замена Главата】Нежно отстранете ја брада, безболно чистење, круг главата совршено ја заштитува вашата кожа од гребење. 【Лесно да се инсталира】Бричење на Главата Чистење на жилет пред инсталацијата, бричење ефект ќе се подобри со 25% по замена на жилет главата. 【Издржлив и Лесен за користење】Електрични Жилет за луѓето Лесно да го замени на жилет главата на секои 18 месеци да се одржуваат најдобри перформанси, заоблени работ движи без проблеми на кожата. 【Широк спектар на употреба】Електрични Хлапак Главата Погоден за различни модели на замена глави, FS370, FS371, FS372, FS373, АБС материјал е безбедно и удобно. 【Пакет】Замена Главата за Тресат, се препорачува да се замени со жилет главата на секои 18 месеци за најдобри перформанси, пакетот листата содржи само 1 за замена на жилет главата.Спецификација : Предмет Тип : Хлапак Замена Главата Materail : ABS Погоден : за Flyco FS370, FS371, FS372, FS373 Пакет Листа : 1 x Хлапак Замена Главата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат