• Неодамнешно
Rubbermaid Комерцијални T300 Чиста Соба Четка Главата, Rayon, Јамка-На Крајот, Средни, Бела, 12/Картон

Rubbermaid Комерцијални T300 Чиста Соба Четка Главата, Rayon, Јамка-На Крајот, Средни, Бела, 12/Картон

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

Се продаваат како 12/Картон.Направени од lauderable, пред-shrunk rayon/полиестер ткаенини кои ќе не кавгата или lint.Здрав, looped-крај tailbanded четка за индустриски апликации, вклучувајќи ги и фармацевтски лаборатории, боја кабини, и повеќе.Изградени со lauderable, пред-shrunk rayon/полиестер ткаенини кои ќе не кавгата или lint.Глава Тип : Влажно Четка; Примена : Подот Одржување; Четка Главата Стил : Looped Крај; Четка Главата Големина : Медиум.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат