• Неодамнешно
360 Спин Четка за Чистење Комплет Кат Чистење на Системот со 2 Микрофибер Четка Глави (Зелен)

360 Спин Четка за Чистење Комплет Кат Чистење на Системот со 2 Микрофибер Четка Глави (Зелен)

Buyers rating:
DEN 662.16

Количина на стоки

Се состои од 2 влакна глави, со четка род, кофа за погодност.Микрофибер ја прави мека четка за чистење на подот.Тоа е лесно да се инсталира и користи.Поддршка 360-степен ротација, на четка главата може да се движи флексибилно.Тоа е повеќе труд на енергија отколку традиционалните четка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат