• Неодамнешно
01 Количка Гуми Заштитник, Шетач Тркало Покрива Шетач Додатоци Отворено Материјали за Бебе Pushchair за инвалидски Колички за Колички(Мали Тркала во Собата)

01 Количка Гуми Заштитник, Шетач Тркало Покрива Шетач Додатоци Отворено Материјали за Бебе Pushchair за инвалидски

Buyers rating:
DEN 575.76

Количина на стоки

Тоа може да и нечистотија на тркала од soiling внатрешна кат површина.Шетач тркало покрива нема да влијае на движењето на шетач, погодна за отворен патување.Избрани висок квалитет на оксфорд ткаенина материјали се трајни и се носат‑отпорни.Едноставен за инсталација и употреба, широко се користи во колички, колички, и бебе pushchair.Прашина‑доказ, анти‑валкани, anti‑fouling, рака мие, еднократно, долг животен век.Функција : 1. Шетач тркало покрива нема да влијае на движењето на шетач, погодна за отворен патување.2. Тоа може да и нечистотија на тркала од soiling внатрешна кат површина.3. Избрани висок квалитет на оксфорд ткаенина материјали се трајни и се носат‑отпорни.4. Едноставен за инсталација и употреба, широко се користи во колички, колички, и бебе pushchair.5. Прашина‑доказ, анти‑валкани, anti‑fouling, рака мие, еднократно, долг животен век.Спецификација : Предмет Тип : Шетач Тркала Cover Material : Оксфорд Cloth Weight : Прибл. 17g-25g / 0.6 оз-0.9 оз Пакет Листата : 2 x Шетач Тркала Cover Note : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Stroller Wheel Cover
Material:
Oxford Cloth
Weight:
Approx. 17g-25g / 0.6oz-0.9oz
Package List:
2 x Stroller Wheel Cover :
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Купувачи како што сакаат

Kohler 1007937-2BZ Замена Дел
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kohler 1007937-2BZ Замена Дел

Длабоко Груб Во Комплет.Масло Протри Бронза Заврши.Kohler Замена Дел.Од Името На Брендот : Kohler.Опис на произ

DEN 1132.32
Moen 165916BN Замена Дел
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Moen 165916BN Замена Дел

Произведено во Кина.Пакет должина : 14.5".Пакет ширина : 9.75".Пакет висина : 8.313".Опис на производот Moen замена �

DEN 357.36
Kohler 1000401-ЗК Замена Дел
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kohler 1000401-ЗК Замена Дел

Замена казанчето поклопецот не се заклучи за различни KOHLER тоалети.Конструиран за да се промовира произ�

DEN 1041.12
Слоан 314229 Замена Дел
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Слоан 314229 Замена Дел

Се покрива со конекторот.Хром финиш.Слоан замена на делови.Опис на производот Слоан замена дел; 314229.Дел �

DEN 365.28
Ginsaeng Sungjangwon Kicker Злато
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ginsaeng Sungjangwon Kicker Злато

Развиен за да им помогне на децата да растат ПОВИСОКИ и да се изгради посилен ИМУНОЛОШКИ систем 1 Кутија

DEN 244.80