• Неодамнешно
180 Компјутери Занает Ѕвона Jingle Bells Приврзоци Шарм најголемиот Дел DIY Ѕвона Декоративни Месинг Санки Ѕвона за Божиќ Фестивал Партија Дома Декор DIY Занает Накит Праве?

180 Компјутери Занает Ѕвона Jingle Bells Приврзоци Шарм најголемиот Дел DIY Ѕвона Декоративни Месинг Санки Ѕвона

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

Секој string бел има метал закачалка, така што лесно може да stringing,Може да се направи правец на chimes,Идеален за Божиќ дома декорација,DIY занаети,круг ѕвона занаети,накит pendant,ѕид hangings подарок пакување,празник декорација,музика на одлуки.Прекрасен звук : Божиќ ѕвона секогаш бидете jingling,придружни ќе пее на Jingle Bells несвесно.Употреба : Тие се толку убави кога декорирање на вашиот занает,scrapbooking,клипови,бутик,додатоци,шиење,свадба,косата лакови итн.користете ја вашата имагинација.можете да уживате во процесот на DIY уживаат во вашата прекрасна живот.Најголемиот дел jingle занает ѕвона се совршен прилог на сите на вашите сезонски украси.Можете исто така да ги купи овие за куче обука.Изработката бел рефус,Совршен украс за елка,вратата бел за кучиња,итн.Издржлив материјал : железо обложено сребрена/gold/Бронза ѕвона се издржливи и практично,не е лесно да се оксидација,може да се чува долгорочно сјај,овој rusty бел е направен од страна на посебен процес,рѓа,многу ретро.Секој string бел има метал закачалка, така што лесно може да stringing,Може да се направи правец на chimes,Идеален за Божиќ дома декорација,DIY занаети,круг ѕвона занаети,накит pendant,ѕид hangings подарок пакување,празник декорација,музика на одлуки.Прекрасен звук : Божиќ ѕвона секогаш бидете jingling,придружни ќе пее на Jingle Bells несвесно.Употреба : Тие се толку убави кога декорирање на вашиот занает,scrapbooking,клипови,бутик,додатоци,шиење,свадба,косата лакови итн.користете ја вашата имагинација.можете да уживате во процесот на DIY уживаат во вашата прекрасна живот.Најголемиот дел jingle занает ѕвона се совршен прилог на сите на вашите сезонски украси.Можете исто така да ги купи овие за куче обука.Изработката бел рефус,Совршен украс за елка,вратата бел за кучиња,итн.Издржлив материјал : железо обложено сребрена/gold/Бронза ѕвона се издржливи и практично,не е лесно да се оксидација,може да се чува долгорочно сјај,овој rusty бел е направен од страна на посебен процес,рѓа,многу ретро.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат