• Неодамнешно
KFidFran 32004 x 20mm 42mm x 15mm Еден Ред Коси Заострените Ролери Лого(32004 20 mm x 42 mm x 15 mm einreihiges Kegelrollenlager

KFidFran 32004 x 20mm 42mm x 15mm Еден Ред Коси Заострените Ролери Лого(32004 20 mm x 42 mm x 15 mm einreihiges

Buyers rating:
DEN 667.20

Количина на стоки

(. (.KFid Fran 32004 x 20mm 42mm x 15mm Еден Ред Коси Заострените Ролери Bearing Single ред, конусни ролери, имајќи конус, кој се одвојува дизајн, лесна инсталација.Користи широко во средни мотори, возен парк, машинската вретена, мотори со внатрешно согорување, генератори, гасни турбини, опрема кутии, валавница, вибрации на екранот и ракување со опрема.Директна замена за изгубат топка лежишта (ако е вградена да мотоцикл волан главата).Опис на German32004 20 mm x 42 mm x 15 mm einreihiges Kegelrollenlager-.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат