• Неодамнешно
KUIDAMOS Првиот Крпа Книга, Може да Се Вметнат Слободно да Зборува Хартија Бебе Привлечат Бебето Внимание за Бебето за Рано Образование(Црна и Бела Весник OPP Вреќа Паку?

KUIDAMOS Првиот Крпа Книга, Може да Се Вметнат Слободно да Зборува Хартија Бебе Привлечат Бебето Внимание за

Buyers rating:
DEN 492.00

Количина на стоки

БЕЗБЕДНОСТ МАТЕРИЈАЛ : Еко‑пријателски материјал, безбедно и без мирис, тоа може да се мијат со вода и тоа нема да исчезнат.СМИРУВАЧКИ НА БЕБЕТО : На rustling звукот на хартија е многу сличен на звукот што бебето го слуша во на мајка ти е стомакот, и тоа може да го утеши бебето многу добро.Го ПРИВЛЕЧЕ ВАШЕТО БЕБЕ ВНИМАНИЕ : вграден звук хартија може да се направи звук кога се допре, кои можат да привлечат бебето е поголемо внимание и да се стимулира бебето да расправа развој.НЕ е ЛЕСНО ДА се СОЛЗА : Малите бебиња како да се игра весници и книги, но хартија книги се лесно да се раскинат, освен.Со ова платно весник, бебињата може да игра среќно.СО НАЛЕПНИЦИ : Има налепница на тоа, што им овозможува на бебето за да го залепите во ќе и дозволите на вашето бебе да се забавуваат.Функција : 1. На rustling звукот на хартија е многу сличен на звукот што бебето го слуша во на мајка ти е стомакот, и тоа може да го утеши бебето многу добро.2. Малите бебиња како да се игра весници и книги, но хартија книги се лесно да се раскинат, освен.Со ова платно весник, бебињата може да игра среќно.3. Вграден‑во звукот на хартија може да се направи звук кога се допре, кои можат да привлечат бебето е поголемо внимание и да се стимулира бебето да расправа развој.4. Има налепница на тоа, што им овозможува на бебето за да го залепите во ќе и дозволите на вашето бебе да се забавуваат.5. Еко‑пријателски материјал, безбедно и без мирис, тоа може да се мијат со вода и тоа нема да исчезнат.Спецификација : Предмет Тип : Крпа Book Material : Пластични, Cloth Size : Прибл.26 x 18cm / 10.2 x 7.1 неприменливи Возраст : 1 Година старост + Пакет Листа : 1 x Крпа Книга.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Cloth Book
Material:
Plastic, Cloth
Size:
Approx.26 x 18cm / 10.2 x 7.1in
Applicable Age:
1 Year Old +
Package List:
1 x Cloth Book :

Купувачи како што сакаат

Чадор Стојат, Прилагодлив Чадор Водат Застане, Застане Шетач Шетач Стојат, Удобен и Издржливи, Погоден за Чадор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Чадор Стојат, Прилагодлив Чадор Водат Застане, Застане Шетач Шетач Стојат, Удобен и Издржливи, Погоден за Чадор

Задебелена цевка од нерѓосувачки челик, цврсти, трајни, можете да сенка и покривање на ветер : север.Наго

DEN 371.76