• Неодамнешно
32 Пакет Бејзбол Картичка Ракави - Двострано 576 Џебови Трговски Картичка Ракави Страници се Вклопуваат 3 Прстен Врзивно средство, 9 Џеб Страница Заштитник за Стандар?

32 Пакет Бејзбол Картичка Ракави - Двострано 576 Џебови Трговски Картичка Ракави Страници се Вклопуваат 3 Прстен

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

【Двоен Капацитет за Складирање 】- 18 џебови по лист, вкупно 540 џебови за да даде повеќе да се организираат и складирање на вашата картичка за еден лист.Џеб Големина : 2.6" x 3.5", Големина на Страница : 9" x 11.4". 【Врвот Вчитување Џебови】- Топ loading за лесно картичка вметнување, се задржи картички од паѓање, голема картичка за чување и прикажување, Пред-удирани со тупаници 11 дупка одговара за стандард 3 Прстен Врзивно/Одг картичка врзивно средство. 【БЕЗБЕДНО и Одличен Материјал 】- бејзбол картичка ракавите се направени од ултра-јасно архивски-безбедно, не-ПВЦ полипропилен, Киселина бесплатно, Без токсични, добро е да се заштити вашата картичка од бледнее и дамка. 【Топ-Класа Изработката】- Засилен топлина запечатени шевовите технологија, ние цел да ви даде најдобар производ и користење искуство!Висок транспарентен и водоотпорен за да се осигурате дека сте може да се чува содржината видливи и безбедно кога ќе складирање на вашите картички. 【Широка Примена】- Трговски картичка ракави одговара за сите стандардна големина тргување картички, како што се Одг картичка, Фудбал картичка, безбол картичка, кошарка, карти, Карти за Играње,Врвот на Фанфари, Играње Карти, напад картички, MTG картички, PECS картички, мрежни картички, 3 инчен фотографија, купони, бизнис картички, кредитни картички, подарок картички или други картички итн Голема картичка за чување и прикажување.Совршен Избор за да се организираат и да се заштити вашите картички со TKAIE 9 џеб ракави.Голема за да се Организираат и да се заштитат сите видови на вашите картички, како што се, играта картички, yugioh картички, одг карти, купони, кошарка картичка, фудбал картичка.Спецификација На Производот : .Џеб Големина : 2.6" x 3.5".Големина на страницата : 9" x 11.4".

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Змеј Shield Мат Бела 100 Заштитна Ракави
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Змеј Shield Мат Бела 100 Заштитна Ракави

Змеј Shield Картичка Ракавите се Добро Познати По Квалитетот и Конзистентноста 100 ракави по кутија.За карт�

DEN 294.00