• Неодамнешно
Zoopin Двојно Мат Картичка Ракави,Црна, 320pcs - Пакет ...

Zoopin Двојно Мат Картичка Ракави,Црна, 320pcs - Пакет ...

Buyers rating:
DEN 179.28

Количина на стоки

320 PCS/ПАКЕТ. 66x91 MM (2.6x3.6 инчи).Киселина бесплатно, без ПВЦ.Непречено,Ефикасно Довлечкаа.Идеален за Магијата На Собирање,Pokeman,Netrunner ,Јо-Gi-Oh и Повеќе.Чува и заштитува Стандардна големина игри картички. (66mm x 91mm) Силен Печат на издржливост.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Змеј Shield Мат Бела 100 Заштитна Ракави
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Змеј Shield Мат Бела 100 Заштитна Ракави

Змеј Shield Картичка Ракавите се Добро Познати По Квалитетот и Конзистентноста 100 ракави по кутија.За карт

DEN 294.00