• Неодамнешно
10 Пакети Змеј Shield Мат Сребрен Стандардна Големина 100 кт Картичка Ракави Приказ на Случај

10 Пакети Змеј Shield Мат Сребрен Стандардна Големина 100 кт Картичка Ракави Приказ на Случај

Buyers rating:
DEN 2038.80

Количина на стоки

100 ракави по кутија. 10 Запечатени Кутии. 1000 Ракави Вкупно.За картички мерење до 63×88 mm (2½"x3½"). 120 μ квалитет дебелина.ПВЦ-слободен полипропилен ракави, без киселина.Архивскиот безбедно.Кутија со капак има етикета за ваша лична употреба.Здрав картонска кутија одговара на 75+ картички вклучувајќи ги ракавите.Јасно пред & Сребрена назад.Металик луксуз во дланка од вас рака.Мат ракавите се нашите популарни линија на текстура Змеј Штит, со супериорен ракување.Совршен микс на издржливост и shuffle-способност.Дизајниран за употреба со Магијата на Собирање, Покемон и други игри со карти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Змеј Shield Мат Бела 100 Заштитна Ракави
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Змеј Shield Мат Бела 100 Заштитна Ракави

Змеј Shield Картичка Ракавите се Добро Познати По Квалитетот и Конзистентноста 100 ракави по кутија.За карт

DEN 294.00