• Неодамнешно
Caplugs QTLF300-3500Q1 Пластични Вклучи Заклучување на Страната Заштитник. TLF-300-3500, ЈП-LD, Притисок Класа 300 Номинална Цевка Големина 3 1/2, Црна и бела (Пакување од 20)

Caplugs QTLF300-3500Q1 Пластични Вклучи Заклучување на Страната Заштитник. TLF-300-3500, ЈП-LD, Притисок Класа

Buyers rating:
DEN 1170.24

Количина на стоки

Ansi четири гром прирабница и заштитници.Опсег на делови за притисок часови 150, 300, 600, 900, 1500, 2500. Флексибилни се повлечи овозможува лесна инсталација и отстранување.Патентиран дизајн нас 8, 671, 911; ни D659, 808. Економски цени.На TLF Серија вклучи заклучување на страната опфаќа функција патентиран дизајн со четири шарки приклучоци кои може да се притисне во топ дупки едно по едно време за побрзо инсталација од традиционалните маски.Карактеристики дебел подлога за влијанието заштита со засилен ѕидови за да се намали warping и овозможи поголема површина контакт.Исто така дозволува употреба на боја кука, или може да се отстрани ако употребата на гром е потребно. : : API : ОКОЛИЈА PIPESZ : 3 1/2, PRESSURECL : 300.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат