• Неодамнешно
Caplugs ZPO50Q1 Пластични Притисни-За, Директно Тема Капа за да Капа Тема Големина 11/16 PO-50, ЈП-LD, да Капа Тема Големина 11/16, Природни (Пакување од 100)

Caplugs ZPO50Q1 Пластични Притисни-За, Директно Тема Капа за да Капа Тема Големина 11/16 PO-50, ЈП-LD, да Капа

Buyers rating:
DEN 476.16

Количина на стоки

Притисни на, отсвират стил капа за директно теми.Flanged за лесна инсталација и отстранување.Опсег за заеднички директно тема големини.Вдлабнати портата.Економски цени.Po Серија капи се дизајнирани за заштита на права теми со или без O-Прстени, уште разноврсна да се користи на различни навој или не-навој фитинзи. : : капа тема : 11/16, a : .676, C : .50, D : .94.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат