• Неодамнешно
Црна Капа Приклучоци,Полипропилен D×H:47×12.5 mm,20 Парче/Пакет,Adamas-Бета

Црна Капа Приклучоци,Полипропилен D×H:47×12.5 mm,20 Парче/Пакет,Adamas-Бета

Buyers rating:
DEN 1456.80

Количина на стоки

Полиетилен пена обезбедува стисливост и запечатување својства.Добро за висока чистота хемикалии, силни киселини, и растворувачи.Одлична за земање на примероци, лекови и дијагностички реагенси.PTFE со кои се соочуваат foamed полиетилен лагер нуди одлични хемиска отпорност.Идеален за Чистење на Стаклени Шишиња.Црна Капа Приклучоци ,Полипропилен D×H:47×12.5 mm,20 Парче/Пакет,Adamas-Бета.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат