• Неодамнешно
Caplugs ZTV14Q1 Пластични Заострените Винил Капа и Приклучокот. ТВ-14, ПВЦ, Капа OD 1.040 Plug ID 1.183, Црвен (Пакување од 40)

Caplugs ZTV14Q1 Пластични Заострените Винил Капа и Приклучокот. ТВ-14, ПВЦ, Капа OD 1.040 Plug ID 1.183, Црвен

Buyers rating:
DEN 494.64

Количина на стоки

Дизајниран за да се користи како капа или приклучокот и може да се користи во многу апликации.A-80 Брегот durometer винил.Заострените дизајн обезбедува спектар за делови за да се вклопи во компоненти.Flanged за лесна инсталација и отстранување.Може да се користи за навој или не навој фитинзи.Економски цени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат