• Неодамнешно
Caplugs QCPT501Q1 Пластични Центар се Повлече Табот Заострените Приклучокот. КПТ-501, ЈП-LD, Капа OD 3.62 Plug ID 3.452, Црвен (Пакување од 50)

Caplugs QCPT501Q1 Пластични Центар се Повлече Табот Заострените Приклучокот. КПТ-501, ЈП-LD, Капа OD 3.62 Plug

Buyers rating:
DEN 1670.16

Количина на стоки

Заострените дизајн.Ергономски пријателски.Повлечете го јазичето за лесно отстранување.Flanged седиштето на монтирање.Економски цени.КПТ Серија приклучоци понуда составен центар-се повлече табот што го олеснува процесот на вметнување и отстранување на приклучокот.Јазичето е моделирана целосно во крајот и страничните ѕидови на приклучокот, и ќе се исклучи за време на приклучокот отстранување.Концентрична дизајн овозможува директно се повлече отстранување. : : a : 3.320, б : 3.452, C : 3.62, D : 0.75.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат