• Неодамнешно
Tripod Тежина Торба, Tripod Имајќи Торба Преносни со Вчитување-Rollover за Фотограф за Фотографски

Tripod Тежина Торба, Tripod Имајќи Торба Преносни со Вчитување-Rollover за Фотограф за Фотографски

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

Лесен и пренослив, лесен за носење и употреба.Tripod камен торба, универзал за фотографска опрема.Вчитување и анти-превртување, можете да го користите камен да се направи tripod постабилна.Лесно да се инсталира, брзо ослободување токи да tripod нозе.Тоа може да се подобри балансирање перформанси дури и во windy средини.Функција : 1. Лесен и пренослив, лесен за носење и употреба.2. Тоа може да се подобри балансирање перформанси дури и во windy средини.3. Лесно да се инсталира, брзо ослободување токи да tripod нозе.4. Вчитување и анти-превртување, можете да го користите камен да се направи tripod постабилна.5. Tripod камен торба, универзал за фотографска опрема.Спецификации : Состојба : 100% сосема new Item тип : Tripod Камен Bag Material : nylon Color : black Weight : Прибл. 145g Пакет Листа : 1 x Balancing Тежина Камен Торба .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Acebil СТ-1 Брз Tripod Адаптер Плоча
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Acebil СТ-1 Брз Tripod Адаптер Плоча

Acebil СТ1 Брз Tripod Адаптер Плоча Acebil 1 Година Гаранција.Компатибилност : LS750 GT, LS750 и LS700 камера adaptors LS850 GT и LS800

DEN 4332.48
Камерата Путер Кино ЕДНА 5 Рамка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Камерата Путер Кино ЕДНА 5 Рамка

Супер цврст поради уникатната зајакнување на парче што ги држи сите на грбот стабилна и се заклучува во

DEN 1761.60