• Неодамнешно
JOBY PodZilla Големи Флексибилни Tripod со Топката Главата Вклучени, за Компактен Mirrorless Апарати или Уреди најмногу до 2,5 кг, Сива, JB01661-BWW

JOBY PodZilla Големи Флексибилни Tripod со Топката Главата Вклучени, за Компактен Mirrorless Апарати или Уреди

Buyers rating:
DEN 865.20

Количина на стоки

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .ЗАБАВА : JOBY Pod Zilla им овозможува на земјите аспиранти содржина креаторите да се произведе содржина во која било ситуација, благодарение на својата флексибилна структура со цврст алуминиум основни и гума надворешноста.БРЗ И ДИНАМИЧЕН : комплет вклучува брзо ослободување плоча за лесно прилог на камерата благодарение на стандардот 1 / 4-20" прилог.ПРЕЦИЗНО : чинија со топката главата интегрира дух ниво за прецизно прилагодување на снимки да се остави ништо на случајноста.ВЕРТИКАЛНА : ви благодариме на топката главата и неговата knob ќе имаат лесен и прецизен прилагодување на камерата склоност дури и во вертикален режим.ЦВРСТА И СИГУРНА : ова tripod поддржува широк опсег на уреди, како што се паметните телефони или компактен mirrorless уреди најмногу до 2,5 кг.Страстни за создавање на содржини со Pod Zilla?Ова е фантастична флексибилни tripod од креаторите на Gorilla Pod - изберете оној кој е во право за вас!Секоја нога е целосно изразена и направена со трајни алуминиум core опфатени со не се лизга гумени за леснотијата на користење.На Pod Zilla колекција е наменета за нови содржини творци, кој може да се добие стабилна база за да се сними, дури и на груб терен.Тоа е флексибилни и цврсти tripod за земјите аспиранти содржина создателот без оглед на склопот на нивната платформа.Pod Zilla Големи е специјално дизајниран за камери и други помагала со ¼ -20" се кренат до 2,5 кг.Компактен и брзо ослободување плоча овозможува лесно прилог на опрема, постигнување на безбедна усогласување со завртка knob на топката главата, и вграден во балон ниво им овозможува на корисниците да ја прочистите позиционирање за да се постигне совршено ниво на површината за содржината на топката главата.Професионален изглед.Како да го користите Pod Zilla?. > Се поврзете вашата камера или на телефон планината со ¼ -20" на конец.Било кој од Pod Zilla е доволно флексибилен за да се користи како рачни Vlogging полнење, или завиткани околу гранка или ограда пост или едноставно како tripod на било која површина.Она што е најдобар Pod Zilla за мене?. > Pod Zilla се нуди во две големини.Медиум, кој може да се одржи уреди до 1kg, и Големи може да се одржи до 2,5 кг.Изберете оној кој одговара на тежината на вашата камера.Потоа комплет, исто така, вклучува телефонот се стега.Медиум е, исто така, достапни во различни бои.Може да ми одговара на мојот паметен телефон на телефон менгеме?. > Телефонот се стега може да се одржи телефони од 67mm да 88mm во ширина.Тоа, исто така, има длабочина на 20mm, па тоа може да се одржи телефони со случаи или додатоци во прилог.Дали тоа мора брзо ослободување плоча?. > На Pod Zilla Големи е добиена со брзо ослободување плоча.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Vivitar VIV-VT-2-ПУР Џеб Tripod (Виолетова)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vivitar VIV-VT-2-ПУР Џеб Tripod (Виолетова)

Четири инчи висок^Работи со повеќето камери^Компактен.На VIVVT2 серија се ултракомпактен tripods кои се соврш�

DEN 174.96
Joby GripTight Про 2 Планината (Црно/Јаглен)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Joby GripTight Про 2 Планината (Црно/Јаглен)

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 1196.16
SUBTON Tripod 7 Нозе Камера Стојат Ултра Силна за Youtubers,Онлајн Настава,Живеат Конференција,Децата,Семејството,Photoshoot,Булчински
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SUBTON Tripod 7 Нозе Камера Стојат Ултра Силна за Youtubers,Онлајн Настава,Живеат Конференција,Децата,Семејството,Photoshoot,Булчински

Компатибилен со Светло , Камера, dslr фото, Go Pro, Проектор, Звучници и други Уреди со Универзална Монтажа Те�

DEN 719.76