• Неодамнешно
JOBY PodZilla Медиум за Полнење, Tripod за паметни телефони и Компактен Mirrorless Камери, Флексибилни Tripod со Топката Главата Вклучени и GripTight 360 Телефон Планината, Уреди до 1 Kg, Цр?

JOBY PodZilla Медиум за Полнење, Tripod за паметни телефони и Компактен Mirrorless Камери, Флексибилни Tripod

Buyers rating:
DEN 865.20

Количина на стоки

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .ЗАБАВА : JOBY Pod Zilla им овозможува на земјите аспиранти содржина креаторите да се произведе содржина во која било ситуација, благодарение на својата флексибилна структура со цврст алуминиум основни и гума надворешноста.ЛЕСЕН И ДИНАМИЧЕН : притисни копче за заклучување механизам за вертикална позиционирање е вклучена со tripod за повеќе креативни приказни.SAFE : tripods со 1 / 4-20" конекција за поддршка на уреди тежина до 1 kg, како што било компактен смартфон или mirrorless модел.МОБИЛЕН ПОДГОТВЕНИ : комплет вклучува Grip Tight 360 Phone паметен телефон менгеме со двојно sled приврзаност погодна за паметни телефони со широчина од 6.7 cm да 8.8 cm.ХОРИЗОНТАЛНА ИЛИ ВЕРТИКАЛНА : клипот на вашиот паметен телефон на tripod и ротирање тоа да режим на снимање сакате да немаат граници на вашата креативност.Страстни за создавање на содржини со Pod Zilla?Ова е фантастична флексибилни tripod од креаторите на Gorilla Pod - изберете оној кој е во право за вас!Секоја нога е целосно изразена и направена со трајни алуминиум core опфатени со не се лизга гумени за леснотијата на користење.На Pod Zilla колекција е наменета за нови содржини творци, кој може да се добие стабилна база за да се сними, дури и на груб терен.Тоа е флексибилни и цврсти tripod за земјите аспиранти содржина создателот без оглед на склопот на нивната платформа.На Pod Zilla Медиум за Полнење е дизајниран за камери и други помагала со ¼ -20" на планината до 1kg.Со push-button прилагодливи топката главата, комплет опремен со Grip Tight 360° Телефон Прилог, купување на најновите мобилни клип за Tik Tok или Instagram никогаш не е така достапни.Како да го користите Pod Zilla?. > Се поврзете вашата камера или на телефон планината со ¼ -20" на конец.Било кој од Pod Zilla е доволно флексибилен за да се користи како рачни Vlogging полнење, или завиткани околу гранка или ограда пост или едноставно како tripod на било која површина.Она што е најдобар Pod Zilla за мене?. > Pod Zilla се нуди во две големини.Медиум, кој може да се одржи уреди до 1kg, и Големи може да се одржи до 2,5 кг.Изберете оној кој одговара на тежината на вашата камера.Потоа комплет, исто така, вклучува телефонот се стега.Медиум е, исто така, достапни во различни бои.Може да ми одговара на мојот паметен телефон на телефон менгеме?. > Телефонот се стега може да се одржи телефони од 67mm да 88mm во ширина.Тоа, исто така, има длабочина на 20mm, па тоа може да се одржи телефони со случаи или додатоци во прилог.Дали тоа мора брзо ослободување плоча?. > На Pod Zilla Големи е добиена со брзо ослободување плоча.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

SUBTON Tripod 7 Нозе Камера Стојат Ултра Силна за Youtubers,Онлајн Настава,Живеат Конференција,Децата,Семејството,Photoshoot,Булчински
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SUBTON Tripod 7 Нозе Камера Стојат Ултра Силна за Youtubers,Онлајн Настава,Живеат Конференција,Децата,Семејството,Photoshoot,Булчински

Компатибилен со Светло , Камера, dslr фото, Go Pro, Проектор, Звучници и други Уреди со Универзална Монтажа Те

DEN 719.76
Acebil СТ-1 Брз Tripod Адаптер Плоча
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Acebil СТ-1 Брз Tripod Адаптер Плоча

Acebil СТ1 Брз Tripod Адаптер Плоча Acebil 1 Година Гаранција.Компатибилност : LS750 GT, LS750 и LS700 камера adaptors LS850 GT и LS800

DEN 4332.48
Joby GripTight Про 2 Планината (Црно/Јаглен)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Joby GripTight Про 2 Планината (Црно/Јаглен)

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1196.16