• Неодамнешно
Жица Секачи 2 Пакет KAIHAOWIN 6 Инчен Жица Секачи Поставите Пролет Натоварени Жица Snips Дијагонала Сечење Клешти Насипите Прецизност Жица Clippers Мали Флеш Машина за Сечење

Жица Секачи 2 Пакет KAIHAOWIN 6 Инчен Жица Секачи Поставите Пролет Натоварени Жица Snips Дијагонала Сечење Клешти

Buyers rating:
DEN 360.00

Количина на стоки

Материјал : Жица секачи 2 пакет се изработени од хром vanadium челик.Ова го подобрува жица машина е способноста да се намали преку повеќе видови на жици.Металниот елемент е високо отпорна на корозија, па не се плаши оваа snips да ' рѓа и да се влоши во квалитетот.Рачка : на насипите доаѓаат со топол и мек зафат.вие нема да чувствувате уморни дури и ако работат долго време.Дизајн : Мали жица секачи чија сечилото е стожерот точка е изграден со пролетта што ви помага да извршите жици задачи полесно.Примена : Рамна Секачи се погодни за сечење на меки кабли, меморија жици, headpins, око игли, мал синџир, beading,пластични производи,пластични груби рабови,мека жици и слично.Широко се користи во електрични поправки, дома поправки, инструмент итн.Совети : Pls се обрне повеќе внимание дека жица секачи најголемиот дел се не-изолирани, ве молиме да се отсечени од власта пред да го користите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Keiba Тешки Жица Машина Полу Рамна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Keiba Тешки Жица Машина Полу Рамна

6 1 / 2 инч.Одлично за подебели жици.Тешко жица апликации.Подебели и потешки жици се користат сега многу по

DEN 2162.40
Жица и Кабел Машина, Труд Заштеда на Рака Алатка со Долги Раце Сечилото Кабел Машина за Бакар Алуминиумска Жица
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Жица и Кабел Машина, Труд Заштеда на Рака Алатка со Долги Раце Сечилото Кабел Машина за Бакар Алуминиумска Жица

45# челик сечилото е угасне и зацврстен.По кабелот е намалување, дел е мазна, без burrs и деформација.Долго с

DEN 1670.88