• Неодамнешно
Жица и Кабел Машина, Труд Заштеда на Рака Алатка со Долги Раце Сечилото Кабел Машина за Бакар Алуминиумска Жица LK‑250

Жица и Кабел Машина, Труд Заштеда на Рака Алатка со Долги Раце Сечилото Кабел Машина за Бакар Алуминиумска Жица

Buyers rating:
DEN 1670.88

Количина на стоки

45# челик сечилото е угасне и зацврстен.По кабелот е намалување, дел е мазна, без burrs и деформација.Долго се справи со дизајн го прави лесно да се намали и да не се лизга шари дизајн е пријатно чувство и безбедно функционирање.Сечилото позиционирање гром граници отворањето агол на справи, што е многу безбедно да се користи.Сечилото fixs на завртката без да се грижиш за безбедност на проблеми, и ножот може да биде заменет по носат.Овој кабел машина е широко се користат во обичните бакар-алуминиумски кабел, што е многу корисно.Функција : 1. 45# челик сечилото е угасне и зацврстен.По кабелот е намалување, дел е мазна, без burrs и деформација. 2. Долго се справи со дизајн го прави лесно да се намали и да не се лизга шари дизајн е пријатно чувство и безбедно функционирање. 3. Сечилото позиционирање гром граници отворањето агол на справи, што е многу безбедно да се користи. 4. Сечилото fixs на завртката без да се грижиш за безбедност на проблеми, и ножот може да биде заменет по носат. 5. Овој кабел машина е широко се користат во обичните бакар-алуминиумски кабел, што е многу корисно.Спецификација : Предмет Тип : Кабел Машина Материјал : 45# челик + висок јаглероден челик Модел : LK-250 Сечење Дијаметар : Помалку од 250mm2 Апликација : Обични бакар-алуминиумски кабел Пакет Листа : 1 x Кабел Машина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат