• Неодамнешно
JJSPP 360 степени Ротирачко Стакло Betta Риба Резервоарот Бамбус База Мини Риба Резервоарот Декорација Ротирате Риба Сад Аквариум Додатоци (Боја : Само Риба Резервоарот)

JJSPP 360 степени Ротирачко Стакло Betta Риба Резервоарот Бамбус База Мини Риба Резервоарот Декорација Ротирате

Buyers rating:
DEN 2592.48

Количина на стоки

High-definition проѕирен висок квалитет на стаклото, 360 ° нема мртви краеви, јасно и транспарентно, со неограничен број на гледање задоволство.Дизајн : Уникатен дизајн, 360° на ротација, бамбус дрвена рамка и висок транспарентно високо бор стакло разлика од едни на други, што е и убава и транспарентен.Дното : Постои црно не се лизга лист на дното на бамбус рамка, која игра улога не се лизга.Материјал : Бамбус производи имаат дрво scarred јазли, кои се нормални високи бор стакло, кристално јасно, high-end и елегантен гледање ефект!.Посебни LED светла, исто така можете да уживате во борбена риба во темница.Под светлината, риба ора повеќе благодатно и movingly!~.High-definition проѕирен висок квалитет на стаклото, 360 ° нема мртви краеви, јасно и транспарентно, со неограничен број на гледање задоволство.Дизајн : Уникатен дизајн, 360° на ротација, бамбус дрвена рамка и висок транспарентно високо бор стакло разлика од едни на други, што е и убава и транспарентен.Дното : Постои црно не се лизга лист на дното на бамбус рамка, која игра улога не се лизга.Материјал : Бамбус производи имаат дрво scarred јазли, кои се нормални високи бор стакло, кристално јасно, high-end и елегантен гледање ефект!Посебни LED светла, исто така можете да уживате во борбена риба во темница.Под светлината, риба ора повеќе благодатно и movingly!~Материјал : Природни Јужна Бамбус + Висок Проѕирен Glass Color : Дневник Color Specifications : Вкупно : Дијаметар 14.5 CM*Висина 18 CMCylinder : Дијаметар 10 CM*Висина 15 CMRemarks : На бамбус рамка е spliced, со дрво јазли и spliced textures Inevitable, умот снимање внимателно~Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

JJSPP Екологија Мини Нано Риба Резервоарот за Статистика Аквариум Дома Devoration Мини Риба Резервоарот за Интеграција
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JJSPP Екологија Мини Нано Риба Резервоарот за Статистика Аквариум Дома Devoration Мини Риба Резервоарот за Интеграција

Материјал : Акрил.Акрилик прикажување на површината, високо ниво на транспарентност и јасна визија.Перс

DEN 407.76