• Неодамнешно
JJSPP Акрилик Риба Резервоар за Слободни Вода Размена Изолација Кутија со LED Маса Светилка Пумпа за Вода Филтер Аквариум Канцеларија Десктоп Декорација

JJSPP Акрилик Риба Резервоар за Слободни Вода Размена Изолација Кутија со LED Маса Светилка Пумпа за Вода Филтер

Buyers rating:
DEN 3868.08

Количина на стоки

Има LED светло на врвот за да се врати на вистински природна светлина во мракот.Креативни и еколошки, со простор на задната страна, каде што може да се стави на камен позадина и една пумпа за вода.Акрилик водоводните цевки се во комбинација со мали пумпи да се создаде еколошки филтрација систем.Постојат специјални вода дупки на двата краја, и тече вода го прави квалитетот на водата појасни.Постои вода штекер подолу, дозволувајќи им на вода внатре и надвор да циркулира и филтер континуирано.Боја : transparent Material : Acrylic Application : fish Dimensions : должина 21.5 cm, ширина 17.4 см, висина 22.6 cm Water пумпа линија должина : 140mm LED светлина должина на кабелот : 100mm Packing : риба резервоарот + LED светло + акрилик цевка + пумпа за вода + USB adapter The посебен облик дизајн го прави tabletop риба резервоарот extraordinary The транспарентност е висока, давање на риба удобно и убаво дома.Ни даде прекрасен визуелен празник.Има LED светло на врвот за да се врати на вистински природна светлина во мракот.Креативни и еколошки, со простор на задната страна, каде што може да се стави на камен позадина и една пумпа за вода.Акрилик водоводните цевки се во комбинација со мали пумпи да се создаде еколошки филтрација систем.Постојат специјални вода дупки на двата краја, и тече вода го прави квалитетот на водата појасни.Постои вода штекер подолу, дозволувајќи им на вода внатре и надвор да циркулира и филтер континуирано.Постои матирано поделба во средниот ред, кој може да се подигне риба одделно.Ако треба да се стави заедно, само да потрае од поделбата.Answer : ___________________________ Note : 1.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, вистинската големина може да биде малку поинаков. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

JJSPP Екологија Мини Нано Риба Резервоарот за Статистика Аквариум Дома Devoration Мини Риба Резервоарот за Интеграција
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JJSPP Екологија Мини Нано Риба Резервоарот за Статистика Аквариум Дома Devoration Мини Риба Резервоарот за Интеграција

Материјал : Акрил.Акрилик прикажување на површината, високо ниво на транспарентност и јасна визија.Перс

DEN 407.76