• Неодамнешно
GYZX Молчи Тибетански Пеење на Сад во Собата Антички Дизајн со Двострано Mallet и Свила Перница

GYZX Молчи Тибетански Пеење на Сад во Собата Антички Дизајн со Двострано Mallet и Свила Перница

Buyers rating:
DEN 5213.04

Количина на стоки

Занаетите, уникатна и извонредна.Може да се користи за медитација, релаксација, обновување на енергијата, итн.На чинијата произведува хармонично и смирувачки звуци, обезбедување на стрес-слободен релаксација.Користете пеење чаши за време на масажа, како и стресот и медитација.На звук и вибрации произведени од страна на пеење сад промовира состојба на смиреност и релаксација.Занаетите, уникатна и извонредна.Може да се користи за медитација, релаксација, обновување на енергијата, итн.На чинијата произведува хармонично и смирувачки звуци, обезбедување на стрес-слободен релаксација.Користете пеење чаши за време на масажа, како и стресот и медитација.На звук и вибрации произведени од страна на пеење сад промовира состојба на смиреност и релаксација.Материјал : Copper Cushion дијаметар : 7.5 cm / 2.95 инчи (приближно) Mallet : околу 12 x 2.3 см / 4.72 x 0.91 inches Bowl големина : (дијаметар x височина) 9.5 x 4 см / 3.74 x 1.57 инчи (приближно)Пакет се Вклучени : 1x Будистички bowl1x mallet1x подлога(со Исклучок на инструкции и други украси)Најдобар подарок за пријателите и семејството и да ги преземе заедно заедно со вашите патување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

UXZDX CUJUX Тибетската Полна Месечина Сад Звук рачно изработени Музички Инструмент Бакар Исцрпеност Јога Медитација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

UXZDX CUJUX Тибетската Полна Месечина Сад Звук рачно изработени Музички Инструмент Бакар Исцрпеност Јога Медитација

Кога meditating со Буда, поетот срцето е мирен и далекусежни, со два видови на етерични чувства.Смирување на т

DEN 4340.16
UXZDX CUJUX Пеење и Релаксирачки Звук Декорација Одбор Буда Звук Јога Медитација Буда Звук Тибетански Сад (Димензии
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

UXZDX CUJUX Пеење и Релаксирачки Звук Декорација Одбор Буда Звук Јога Медитација Буда Звук Тибетански Сад (Димензии

Кога meditating со Буда, поетот срцето е мирен и далекусежни, со два видови на етерични чувства.Смирување на т

DEN 5233.44